KP1: Debakl v Pardubicích

26. října se Svitavské áčko vydalo na svůj druhý výlet v soutěži KP1 do Pardubic. Po vítězství doma nad Českou Třebovou jsme chtěli zabodovat i v Pardubické sokolovně. Po příjezdu jsme měli možnost shlédnout domácí juniorky, které dohrávaly své utkání s Bezděkovem.

První zápas začínal v 11 hodin. Soupeř nás už hned na startu zaskočil precizním útokem a my se jen stěží stačili bránit. Než se naše mužstvo rozehrálo, první set skončil. A nejen první. V druhém a třetím setu se utkání odehrávalo v podobném stylu a my prohráváme 3:0.

Sokol Pardubice I. – TJ Svitavy A 3:0 (20,13,20)

Po dlouhé pauze, která trvala asi 3 hodiny, jsme se opět sešli v sokolovně. Do druhého zápasu jsme změnili taktiku nahrávače. Dres si vzal náš trenér Adam Čížek a tak jak soupeř zaskočil nás v prvním zápase, tak my jsme zaskočili je v tom druhém, alespoň v prvním setu. Vyhecovaný první set jsme zvládli na jedničku. Dařilo se nám zatlačit soupeře tvrdším servisem, soupeř začal dělat více chyb a my jsme z toho vytěžili, co se dalo. Druhý set začal podobně jako ten první, s tím rozdílem že více chyb jsme udělali my. Následující třetí a čtvrtý set se nesl v podobném duchu jako ten druhý a my podléháme i druhý zápas Pardubicím v poměru 3:1

Sokol Pardubice I. – TJ Svitavy A 3:1 (-21,21,17,19)

V tabulce se nyní držíme na 7. Místě a čeká nás další domácí utkání 9.11. kdy do Svitav zavítá celek z Kerhartic. Utkání se odehraje na hale Na Střelnici a my budeme jedině rádi, když nás přijdete podpořit!

Sestava: Nikolas Zoikas, Adam Čížek, Adam Tomášek, Pavel Simon, Miroslav Odvárka, Štěpán Hlaváček, Alexandr Jedlička, Alexander Konečný, Jakub Pavlík, Michal Palla, David Pišín

Autor: Alexander Konečný