KP starších žáků: Áčko bez ztráty setu, Béčko stále v elitní skupině

Lanškroun byl tentokrát hostilem dalšího kola elitní čtyřky starších žáků. Plán mise splněn, ale byly to tradičně nervy. A-tým překopává sestavu pro další průběh sezóny po ztrátě Pepína Meluzína (těžký výron kotníku na úterní tréninku). Druhý mančaft bojuje s nevyrovnaností výkonů.

V první zápase jsme nastoupili proti sobě a paradoxně Béčko bez nervů podalo asi nejlepší výkon dne s rotací všech hráčů v sestavě. Poté následoval zápas pravdy s Vysokým Mýtem. V prvním dějství vedeme o osm bodů. Poté ještě o čtyři. V koncovce nejlepší hráč soupeře sérií smečovaných podání otáčí vývoj. A kluci jsou najednou poloviční. Spoustu nevynucených chyb, ale naštěstí soupeř je na tom podobně. Ve třetím setu jsme již lepší hlavně na servisu a rezervní tým získává důležité vítězství. Bohužel zlepšující se Lanškroun už byl nad síly kluků.

Áčko naopak bez ztáty kytičky. Pouze druhý set s domácími byl vyrovnaný. Soupeř extrémně riskoval servis a dařilo se mu. My v nové sestavě s Adamem Prudilem na smeči nepropadli. Premiéru v týmu si odbyl Honza Strýček. Stále bojujeme s přesností nahrávky a organizací obrany. Další týden hrací volno. Prostor pro další trénink. Jdeme makat.

 
 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll