Kosa v Lanškrouně

Poslední kolo KP mladších žaček pořádal lanškrounský volejbalový oddíl v sobotu 8. května na venkovních volejbalových kurtech. Předpověď počasí nebyla dobrá, ale skutečnost sobotního rána byla ještě horší.
8°C a občasný déšť prověřil všechny zúčastněné.

Největším bojem bylo pro hráčky rozhodnutí, zda si pod dres vzít nějaké tričko, mikinu nebo dokonce nějakou teplákovku a to tak, aby to nenarušilo image jejich i celého družstva. Některé to vzdaly, ale většina holek nastoupila v dresu bez rukávů.

Před závěrečným turnajem naše družstvo uzavíralo tabulku KP s jenom teoretickou šancí na postup výše. Přesto jsme nechtěli být jenom do počtu a naším cílem bylo vybojovat nějaká vítězství.

V prvním zápase jsme potrápili vítěze KP z Moravské Třebové 1:2 (-19,11,-10), následující "odchodili" proti Ústí nad Orlicí 0:2 (-18,-21), Polička nás přímo smetla z kurtu 0:2 (-9,-12). Čtvrtým soupeřem byl oslabený tým místního klubu, který jsme se štěstím porazili 2:1 (23,-22,11). Sezónu jsme zakončili prohrou s Žichlínkem, kdy jsme se v tie-breaku přímo "sesypali" 1:2 (-23,21,-5).

Co napsat závěrem. Naše hra se stále zlepšuje, ale ničí nás veliká spousta vlastních chyb (servis). Největším problémem je však nesoustředěnost, kdy hráčky sledují a komentují veškeré dění mimo hřiště a zapomínají na hru.

Do Lanškrouna a zpět nás odvezli Luděk Šimek, Radek Dobiáš a Petr Urbánek.
Moc děkujeme.

Jirka

Sestava: Barbora Šimková,Tereza Kissová, Adéla Marvanová, Michaela Urbánková, Nikola Haraštová, Veronika Andrlíková, Michala Frantová, Nikola Marková, Nikola Dvořáková, Sára Benková, Nikola Sterenčáková.

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll