Juniorský Hronov uzavřel letošní část sezony

Na poslední dvojzápas tohoto kalendářního roku jsme vyrazili na sever republiky - do Hronova. Ten jsme zakončili pro radost určitě nejen naši výhrami shodně 3:1.

V podstatě se oba zápasy obešly bez nějakých větších komplikacích (až na výpadek herní koncentrace ve 3.setu druhého zápasu). I když tedy, v prvním ze zápasů se stalo něco, na co jistě budeme ještě dlouho vzpomínat. Ve čtvrtém a finálním setu, okomentoval hronovský hráč nevhodným způsobem svůj neúspěšný míč (který pro nás znamenal zisk 24. bodu) a byl rozhodčím "oceněn" červenou kartou. S tím je spojeno i udělení bodu ve prospěch soupeře (tím bylo naše družstvo) a my jsme tak získali bez boje i poslední potřebný bod pro vítězství 3:1.

Ale teď už je čas na to, abychom opustili minulost a podívali se směrem do budoucnosti. Rád bych Vás všechny, drahé čtenáře, pozval na naše první domácí utkání v novém roce, které se odehraje 7. ledna od desíti hodin. Naším soupeřem bude Liberec, který je v tabulce naší skupiny na druhém místě, proti našemu čtvrtému.

Autor Šimon Šíma Švihel (s drobnou cenzurní úpravou :-) )

1   Česká Třebová 15 15 0 0 0   45:2 45
2   Liberec 15 10 3 1 1   41:16 37
3   Pardubice 16 11 0 3 2   39:18 36
4   Svitavy 16 4 5 2 5   32:34 24
5   Hradec Králové 16 7 1 1 7   28:29 24
6   Benátky n. J. 16 5 2 0 9   24:32 19
7   Havlíčkův Brod 16 2 0 5 9   19:42 11
8   Hronov 16 2 2 0 12   17:41 10
9   Mnichovo Hradiště 16 1 1 2 12   13:44 7

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/3597', '', '172.20.0.29', 0, 'vu9iaeaptbv60h17qn2esv7l1qges4gd', 0, 1713562759) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174