Junioři: Všichni favoriti bez zaváhání

Jak již článek praví, další kolo nepřineslo žádné překvapení a my zůstali na 4. místě po dvou vítězstvích v Přerově, kam jsme zajížděli pro povinné body, jelikož náš soupeř okupuje poslední příčku tabulky s nulovou šancí na záchranu.

K prvnímu utkání jsme nastoupili v sestavě s Danem na náhře, Lukinem na účku, bombu obstarali Kvápa s Mirďasem a blok Konec s Palloušem. Po neklidném úvodu z naší strany na přihrávce jsme v půlce prvního setu převzali otěže zápasu do svých rukou a s přihlížením velkému počtu nevynucených chyb soupeře jsme bez zájmu a nadšení utpěli povinné vítězství.

Druhý zápas v pozměněné sestavě se Zoikim na náhře, Palloušem diagonálníkem, Roňou a Koncem na bloku, Kvápa a Mirďas opět na smeči, liberoval, stejně jako první zápas, Terouš. První dva sety hrajeme konečně volejbal a soupeře deklasujeme. Ovšem míra humoru a ztráta koncentrace znamenají ztracení 3. setu z vedení 18:13. Jak já zuřil a nadával... Čtvrté dějství již pod kontrolou.

Přerov - Svitavy 0:3 (-20,-15,-17) a 1:3 (-10,-9,22,-18).

Poslední domácí utkání tuto sobotu 6. dubna proti Šlapanicím. Bude řežba. Přijďte povzbudit.

p.   družstvo utkání V P K sety míče body
1. rozpis druzstva VS Intertech Drásov VS Intertech Drásov 32 30 2 0 92:12 2551:1757 90
2. rozpis druzstva ŠSK Beskydy ŠSK Beskydy 31 28 3 0 86:17 2497:1900 82
3. rozpis druzstva SKP Kometa Brno SKP Kometa Brno 32 19 13 0 63:48 2505:2410 57
4. rozpis druzstva TJ Svitavy TJ Svitavy 32 18 14 0 62:51 2510:2306 56
5. rozpis druzstva VK Pegas Znojmo - Přímětice VK Pegas Znojmo - Přímětice 32 18 14 0 62:49 2405:2264 54
6. rozpis druzstva TJ Sokol Šlapanice u Brna TJ Sokol Šlapanice u Brna 32 16 16 0 56:57 2411:2450 48
7. rozpis druzstva TJ Sokol Česká Třebová II TJ Sokol Česká Třebová II 30 12 18 0 48:62 2398:2430 37
8. rozpis druzstva TJ Nivnice TJ Nivnice 30 10 20 0 31:70 1897:2292 26
9. rozpis druzstva TJ Nový Jičín TJ Nový Jičín 31 6 25 0 30:77 1968:2497 20
10. rozpis druzstva SK Přerov SK Přerov 32 0 32 0 9:96 1733:2569 1