Junioři: Jsme kousek od vítězství v 1.lize

Po novém roce zahajovali naši junioři v sobotu 11. ledna (tedy v den našeho volejbalového plesu) na horké půdě v České Třebové. Náš cíl bylo udržet neporazitelnost a tím přiblížit cíl pro tuto sezónu, tedy kvalifikaci o extraligu. Naplněno pouze z 50% po výsledcích 3:1 a 1:3.

I přesto zavládla spokojenost. Rozdělení bodů bylo více než spravedlivé. Tradičně to byla bitva o každý míč, kdy všechny sety končily s minimálním rozdílem. Nám, s vyjímkou Kočvise, tentokrát vůbec nechodil servis. Oba týmy ale občas pěkně čapaly v poli,  o vítězství ale rozhodovaly v obou duelech počty nevynucených chyb. Příkladem byly koncovky obou zápasu, kdy nám se podařilo ve čtvrtém setu otočit z 16:22. Třebovákům naopak ve stejném dějství druhého utkání z 17:21.

Česká Třebová - Svitavy 1:3 (-24,-25,21,-22) a 3:1 (23,-21,17,21).

O dva týdny později nás v domácí hale čekaly poslední Šlapanice. Naši borci v plné palbě (tedy i s Danem Benkem, který si mimo jiné odbyl vítěznou premiéru v zápase extraligy  mužů v Českých Budějovicích na postu libera) moc šlapanickým nadechnout nedali a za 55 respektive 65 minut jasně zvítězili 2x 3:0

Svitavy - Šlapanice 3:0 (9,11,15) a 3:0 (17,17,15)

Níže tabulka soutěže. Nebudeme nic počítat. Jdeme do dalšího zápasu a to 15. února proti Lanškrounu.