Junioři: Hladká prohra i výhra

První polovinu soutěže jsme zakončili v České Třebové, kde nás na úvod čekal domácí tým a hned v následujícím zápase mladíci Chocně. Výsledky byly tradiční: prohra s Třebováky a hladká výhra nad Chocní a to i přesto, že poprvé od prvního kola jsme byli zcela kompletní . Zde upřímně přiznávám nejhorší představení v této sezóně.

První zápas začal s 30 minutovým zpožděním. Nedorazil delegovaný rozhodčí a o jeho funkci se podělili trenéři družstev. Tato událost jakoby ovlivnila psychiku našich borců. V koncovce prvního setu jsme se dostali ke 4 setbolům a vedení 24:20. V těchto chvílích se celý zápas zlomil v náš neprospěch. I přes několik solidně připravených akcí jsme setboly trestuhodně promarnili a Třebová zcela ovládla zápas. Nám se nedařila snad žádná herní činnost a soupeř zcela zaslouženě a hladce zvítězil.

Utkání proti choceňským juniorům byl už jen povinný zisk bodů. Hra soupeře bez jejich prvního nahrávače byla se spoustou nevynucených chyb a my zkoušeli bez problému různé varianty sestavy se zapojením všech hráčů z lavičky.