Dívčí hemžení v tělocvičnách ZŠ Felberova.

V neděli 5.4.2009 jsme uspořádali pro děvčata roč.2000 a mladší turnaj v minipřehazované. Na turnaj se přihlásilo 12 družstev. Hrálo se systémem každý s každým a tak na ty dívčí prcky čekalo  11 zápasů a celkem jich bylo na čtyřech upravených hřištích odehráno 66. Dalo to všem pěkně zabrat, ale co by jsme neudělali pro rozzářená dívčí očička (ty co vyhrály) a ty co prohrály tak jsme zatlačovali a utírali slzičky. Hemžení začalo v 9.00 hod. odtroubením prvních zápasů (ty co tam byli tak vědí a ostatní se mohou zeptat) a skončilo v 13.30 hod. posledním hvizdem rozhodčích. Pro všechna družstva byly připraveny diplomy a sladké ceny. To vše předala zůčastěným družstvům Zdena Ševčíková se svoji asistentkou Šárkou Holasovou.

Pořadí v turnaji: 1. Polička A, 2. D.Újezd A, 3. Polička B, 4. Svitavy A, 5. Lanškroun A, 6. D.Újezd B, 7. Lanškroun B, 8. Polička C, 9. Česká Třebová, 10. Svitavy B,  11. D.Újezd C, 12. Svitavy C.

Velké poděkování patří všem rozhodčím a zapisovatelkám. Dále posíláme poděkování Jarunám, které vařily kafe a čaj. Ještě jednou dík !!!

 

 Já přihraju a vy dvě si upravte kalhoty......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  A teď pěkně přihraj...........

 

Kdepak je balón.......

 

Družstvo A před zahájením utkání.

Zleva: Sára Palatková, Míša Bolcárová, Karolína Nespěšná a Klára Dědková. 

 

Tak už hoď ať hrajem. My jsme připravené: Karolína, Míša, Klárka a Sára.

Tady jsme všechny pohromadě.......

 

Družstvo A: Klára Dědková, Karolína Nespěšná, Sára Palatková, Míša Bolcárová.

 

Družstvo B: zleva nahoře - Šárka Kučerová, Zuzana Tesařová, Tereza Jansová

dole: Eva Šimková, Ema Palatková, Filipa Štulpová......

 

Družstvo C:

zleva: Šárka Šimková, Kačenka Tesařová, Karolína Chovancová, Renata Křištofová, Magdalena Vostřelová, Nicole Navrátilová......

 

 

 Máme to pod kontrolou.........

Prosím rodiče, kteří v neděli v tělocvičně fotili a mají možnost fotky vypálit na CD nebo stahnout na flešku, ať nás  informují. Fotky rádi uložíme do našeho archivu. Děkujeme předem za spolupráci.

Něco jsem vyfotil a všechno jsem sepsal: Kryštůfek Jiří.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll