ČP kadeti: Sestup a zase postup

Druhé kolo ČP kadetů druhé výkonnostní šestky zavítalo do krásné haly pražského Orionu v Dolních Břežanech. My vyrazili v hodně nezkušené sestavě, kdy příležitost dostali kluci, kteří nehrají v kadetské extralize.

V první zápase jsme trochu nešťastně prohráli s Hradcem Králové první set a jakoby to na nás zanechalo stopy následující část turnaje, kdy jsme dostali naloženo od domácích a ztratili první set s Dřevěnicí. Tento zápas se podařilo sice otočit, bohužel proti Českému Krumlovu katastrofa na útoku a porážka 0:2. Poslední utkání proti již postoupivšímu Kladnu již bylo opět lepším. Herní nevyhranost našich kluků ale byla rozhodujícím jazýčkem na vahách ve prospěch města Jaromíra Jágra. Porážka znamenala sestup do poslední skupiny pro příští kolo.

Reprezentovali: Matěj Šudoma, Jan Kefurt, Kuba Bušek, Adam Prudil, David Jarůšek, Tonda Klohna, Matěj Drdla, Jindra Bohuňovský, Vojta Slezák a Honza Kočvara.
Speciální poděkovaní Martinu Kočvarovi za pomoc s dopravou.

Další kolo organizovala Česká Třebová. Bylo to kousek, my chtěli tentokrát odjet v nejsilnější sestavě, nicméně zdravotní či rodinně důvody nám toto neumožnily.
Naštěstí postup zpět se o prsa vydařil, kdy i přes úvodní porážku s Krumlovem kluci porazili Havlíčkův Brod, Řevnice, Lvi Praha i domácí tým.  Chvílemi to bylo utrpení na přihrávce, málo se hrálo středem. Cíl nicméně splněn a jdeme pracovat dále…

Reprezentovali: Matěj Šudoma,  Kuba Bušek, Adam Prudil, Matěj Drdla, Jindra Bohuňovský, Vojta Slezák, Pepa Meluzín, Honza Šudoma, Kuba Dudycha a Honza Kočvara. To vše pod vedením trenéra mužů Adama Čížka.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/4153', '', '172.20.0.29', 0, 'sl0vt0u7cfd8gi2rj9p9u6gn3amkka2m', 0, 1713570625) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174