2.turnaj přípravky ve Svitavách

Domácí prostředí na svitavských kurtech - jak říká Elvis: "V areálu snů" se líbí a vyhovuje nejenom našim hráčům, ale také soupeřům. V poklidném a zároveň svižném tempu se u nás rozehrály obě skupiny a zápasy odsýpaly tak, že se na třech kurtech stále hrálo.

Naši kluci z "áčka" hráli dobrý průměr, ale znovu jim lze vytknout, že přistupují na hru soupeře. Kdykoliv jim trenér řekl, aby udrželi míč na své straně a nepůjčovali jej soupeři, poslechli a připravili si solidní útok. Bohužel poslední zápas na ně vyšlo družstvo Ústí nad Orlicí, které vedlo z počátečního turnaje tabulku a Ďábli v třetím, rozhodujícím setu prohráli (na únavu ze soboty se vymlouvat nebudeme, i když nám to hrají stejní hráči).

Musím připomenout gastronomii: udírna byla plná klobásek a koňského točáku, kávu zdarma dostali trenéři a každý příchozí fanoušek -  podávala se k ní se pudinková buchta.

Hodnocení hráčů:Terka oproti sobotě zlepšil podání, ale ulejvky neměly ty správné oči. Zoiki hraje 50 na 50 a po takové době ve volejbale by měl jeho útok vypadat jinak než pikání prsty ze země. Střídající Mirda stabilní podání, ale spodem - holt chybí soustředění. Dan potřebuje o 100% zlepšit pohybovku v poli a vykašlat se na ládování svého břicha smaženými brambůrky, byť jsou plus třicet procent zdarma. Domča zlepšil úder do balónu, jenže u podání není výhoda: "kdo nejdál ten nejlíp" proto jej ve dvou třetinách případů musel trenér upozorňovat o vzdálenějším postavení od podávací čáry.

Největší nedostatek může vypozorovat i laik, co naše kluky viděl hrát na jaře - zkrátka se NERADUJEME! To nic - naštěstí trenér je zdatný  "hecíř" a ten je to do příště naučí! Čeká nás totiž v sobotu Choceň a v neděli zase Ústí nad Orlicí. A tam soupeři sice neuvidí Kevina Costnera, ale za to jim slibujeme TANEC S VLKY!

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll