1.liga juniorů: Po dvou bodech s Hradcem sestup na třetí místo

V azylu tělovičny ZŠ Felberova (z důvodu změny pořadatelství a obsazenosti naší domácí haly Na Střelnici) jsme v sobotu 27.10.2018 svedli boj se týmem Hradce Králové, jedním z adeptů na první místo v naší skupině C.

Diváci, kteří nestihli začátek utkání a přišli později, mohli nabýt dojmu, že dorazili teprve na závěr předzápasového rozcvičování servisu hostů, opak byl bohužel pravdou. Náš příjem v podstatě neexistoval, když už jsme se na servis dostali, přišla chyba na podání - výsledek 5:25. V druhém setu nám pohl k návrratu do zápasu soupeř, který se spoléhal, že se zopakuje jednoznačný průběh z úvodu zápasu. Zlepšení herního výkonu i projevu a menší počet chyb společně s nižší efektivitou servisu hradeckých hráčů jsme dostali zápas do vyrovnané koncovky, ve které jsme byli o dva body lepší soupeře. Třetí  a čtvrté dějiství se velice podobalo první polovinězápasu - třetí set opět jednoznačně pro Hradec, čtvrtý v dramitické koncovce získáváme my. V tie-breaku jsme již byli od počátku o krok před soupeřem a po strašidelném prvním setujsme tak trochu překavipě získali dva body do tabulky.
Po hodinu a půl dlouhé přestávce jsme vstoupili do druhého zápasu s nadějí  na další bodový zisk. Bohuže nás soupeř rychle vyvedl z omylu a byli jsme to my, kdo tahal celou dobu za výrazně kratší konec. Nedokázali jsme se soupeři vyrovnat zejména v kvalitní hře středových hráčů a v obraně na síti. Náš protovník tak zaslouženě získal tři body za výhru 3:0, kdy se nám nepodařilo ani v jednom setu překonat 20-bodovou hranici.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/3946', '', '172.20.0.29', 0, '2p6m1nejcr4lsu1k00ba73ut9nap82j9', 0, 1714082908) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174